Tillbehör & utrustning

Tillbehör & utrustning

Vi har kompletta skyddslösningar med overaller, handskar och masker. Slipmaterial som rondeller, ark, smal- och bredband och mycket mer. Sprututrustningar som sprutpistoler, pumpar, tryckfat, kompressorer och reservdelar. Allt från mindre elpumpar till större 2K-anläggningar. Vi har även det mesta inom maskering och övrigt förbrukningsmaterial.

Kontakt

Manfred Strobl



+46 8 587 480 05        
manfred@stillstroms.se

Jonas Magnusson



+46 13 460 66 12        
jonas.magnusson@stillstroms.se

Soroush Zohoori



+46 8 587 480 06        
soroush.zohoori@stillstroms.se

Martin Frisk



+46 16 540 46 06        
martin.frisk@stillstroms.se

Lasse Carlsson



+46 8 587 480 03        
lasse@stillstroms.se

Anders Eklöf



+46 13 23 44 32        
anders@stillstroms.se

Lelle Björklund



+46 (0)8 587 48 008        
Lelle.bjorklund@stillstroms.se
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search