Tillbehör & utrustning

Tillbehör & utrustning

Vi har kompletta skyddslösningar med overaller, handskar och masker. Slipmaterial som rondeller, ark, smal- och bredband och mycket mer. Sprututrustningar som sprutpistoler, pumpar, tryckfat, kompressorer och reservdelar. Allt från mindre elpumpar till större 2K-anläggningar. Vi har även det mesta inom maskering och övrigt förbrukningsmaterial.

Denna katalog innehåller ett mindre urval av Stillströms Industrifärgs lagerförda sortiment och gör det enklare för dig som kund att hitta bland våra tillbehör. Alla varor är märkta med artikelnummer, beskrivning, leveransförpackning och enhet – allt du behöver för att snabbt och lätt kunna göra din beställning!

Kontakt

Manfred Strobl



+46 8 587 480 05        
manfred@stillstroms.se

Jonas Magnusson



+46 13 460 66 12        
jonas.magnusson@stillstroms.se

Soroush Zohoori



+46 8 587 480 06        
soroush.zohoori@stillstroms.se

Martin Frisk



+46 16 540 46 06        
martin.frisk@stillstroms.se

Lasse Carlsson



+46 8 587 480 03        
lasse@stillstroms.se

Anders Eklöf



+46 13 23 44 32        
anders@stillstroms.se

Peter Gustavsson



+46 16 540 46 05        
peter.gustavsson@stillstroms.se
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search