Tillbehör & utrustning

Tillbehör & utrustning

Vi har kompletta skyddslösningar med overaller, handskar och masker. Slipmaterial som rondeller, ark, smal- och bredband och mycket mer. Sprututrustningar som sprutpistoler, pumpar, tryckfat, kompressorer och reservdelar. Allt från mindre elpumpar till större 2K-anläggningar. Vi har även det mesta inom maskering och övrigt förbrukningsmaterial.

Denna katalog innehåller ett mindre urval av Stillströms Industrifärgs lagerförda sortiment och gör det enklare för dig som kund att hitta bland våra tillbehör. Alla varor är märkta med artikelnummer, beskrivning, leveransförpackning och enhet – allt du behöver för att snabbt och lätt kunna göra din beställning!

Kontakt

Manfred Strobl

Stockholm

08-587 480 05        
manfred@stillstroms.se

Jonas Magnusson

Linköping

013-4606612        
jonas.magnusson@stillstroms.se

Soroush Zohoori

Stockholm

08-587 48 006        
soroush.zohoori@stillstroms.se

Tobias Björkström

Stockholm

08-587 48 007        
tobias.bjorkstrom@stillstroms.se

Martin Frisk

Stockholm, Eskilstuna

016-540 46 06        
martin.frisk@stillstroms.se

Lasse Carlsson

Stockholm

0708-35 54 86        
lasse@etuna.stillstroms.se

Anders Eklöf

Linköping

013-23 44 32        0702-55 90 93
anders@stillstroms.se

Peter Gustavsson

Eskilstuna,Linköping,Stockholm

0706-47 84 30        
peter@etuna.stillstroms.se